Kto je naša cieľová skupina ? 

Športovci, ľudia so zdravým životným štýlom, ľudia s potrebou upraviť svoju váhu, tí čo majú radi proteínové alebo vegánske tyčinky, milovníci sladkého a zdravého...

Jedinečnosť

Tyčinky poliate pravou  maltitolovou belgickou čokoládou, obohatené o kolagén, výborným pomerom proteín a cukor 6:1Superfood tyčinky

Hlavnými zložkami tyčinky sú ďatľova pasta, kešu a mandle, jablčná vláknina a antioxidanty.
Tyčinky sú určené pre vegánov, milovníkov raw.
Sú bezlepkové bezlaktózové bez pridaného cukru  

Proteínové tyčinky

Sú bezlepkové,
neobsahujú palmový tuk,
podporujú tvorbu svalov,
majú vysoký podiel proteínov a nízky podiel cukruVýnimočnosť

Superfood pomáhajú zbaviť telo ťažkých kovov, posilňujú imunitný systém, podporujú činnosť mozgu, upravujú hladinu cukru a cholesterolu v tele, zlepšujú trávenie, dodávajú energiu, zlepšujú fyzickú silu a vytrvalosť  

Naše produkty

Zdravý životný stýl reprezentujú proteínové tyčinky 4 príchutí (citrón, karamel, kokos a čokoláda) a superfood vegánske tyčinky 3 príchutí.

 • product image

  GAM´S coconut protein bar

  Proteínová tyčinka, ktorá spĺňa požiadavky aj náročného zákazníka. Obsahuje 19,2 g proteínu, pričom podiel cukru v tyčinke je iba 2,6 g. Tyčinka je poliata mliečnou belgickou maltitolovou čokoládou.


  Viac info
 • product image

  GAM´S lemon protein bar

  Proteínová tyčinka, ktorá spĺňa požiadavky aj náročného zákazníka. Obsahuje 21,4 g proteínu, pričom podiel cukru v tyčinke je iba 3,6 g. Tyčinka je poliata mliečnou belgickou maltitolovou čokoládou.


  Viac info
 • product image

  GAM´S caramel protein bar

  Proteínová tyčinka, ktorá spĺňa požiadavky aj náročného zákazníka. Obsahuje 15,9 g proteínu, pričom podiel cukru v tyčinke je iba 4,4 g. Tyčinka je poliata mliečnou belgickou maltitolovou čokoládou.


  Viac info
 • product image

  GAM´S chocolate protein bar

  Proteínová tyčinka, ktorá spĺňa požiadavky aj náročného zákazníka. Obsahuje 20,9 g proteínu, pričom podiel cukru v tyčinke je iba 2,3 g. Tyčinka je poliata mliečnou belgickou maltitolovou čokoládou.


  Viac info
 • product image

  Gam´ s superfood 
  Hemp & Lemon

  Tyčinka s jedinečnou chuťou určená aj pre vegánov. Tyčinka je bez pridaného cukru, bezlaktózová a bezlepková. Má vysoký obsah bielkovín, vlákniny a minerálov.


  Viac info
 • product image

  Gam´ s superfood
  Chlorella & Apricote

  Tyčinka s jedinečnou chuťou určená aj pre vegánov. Tyčinka je bez pridaného cukru, bezlaktózová a bezlepková. Podporuje správne fungovanie metabolizmu.


  Viac info
 • product image

  Gam´s superfood Spirulina & Lemon

  Tyčinka s jedinečnou chuťou určená aj pre vegánov. Tyčinka je bez pridaného cukru, bezlaktózová a bezlepková. Spirulina je silný antioxidant, má protizápalové účinky a zmierňuje únavu.


  Viac info

www.gams-shop.com

Všetky produkty sú dostupné na e-shope

Zdravá a vhodná pre športovcov

Ľudia v našom okolí chceli vyzerať lepšie, krajšie - sami pre seba. Stále častejšie tu bol dopyt po jedálničku na mieru s obsahom proteínov...

Zrodila sa myšlienka vlastného proteínového produktu, čo viedlo k nápadu vlastných proteínových tyčiniek.

Vyskúšajte

Kontakt

Napíšte nám alebo zavolajte. Tešíme sa na vás.

Adresa

Strojnícka 10
821 05 Bratislava

Telefón

Pevná linka : +421 2 436 410 91
Mobil : +421 903 614 462

Email

obchod@bochvill.sk